Marató de muntanya de Borriol.

 

   

http://www.maratoborriol.org/

La Mabo 2014 serà en la seva vuitena edició la segona prova del circuit EMM. L’experiència i la projecció de la carrera durant els últims anys, li han valgut per afermar-se en la primera línia de les maratons de muntanya nacionals.

Des del Club Muntanyer la Pedrera es va intentar crear ja fa alguns anys, una marató de muntanya, intentant conservar l’esperit muntanyenc de les primeres curses de muntanya dels anys 90. Després de moltes sortides, vam poder confeccionar un recorregut que, tant per la seva dificultat com per la seva bellesa, no deixés indiferent a cap dels participants. Així doncs, creiem que s’ha aconseguit confeccionar un traçat exigent i necessari en el calendari de les curses per muntanya.

Esperem que aquesta edició de la Marató de Muntanya de Borriol sigui tot un èxit, com ho han estat les edicions anteriors.

 

Classificacions

POR NOMBRE TIEMPO CLUB CATEGORIA
1 TRISTANY CARA, DANI 4:14:37 LA SPORTIVA-MULTIPOWER ABSOLUTO
2 HERNANDEZ GISPERT, JESSED 4:19:52 TEAM BLUE MOTORS PONTS ABSOLUTO
3 BERNAD BLASCO, VICTOR 4:30:53 MERIDIANO 0 ABSOLUTO
4 BONAVISTA DOMINGO, MARIO 4:32:22 CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA GR 33 ABSOLUTO
5 REDONDO ALARCON, VICENTE 4:39:10 ABSOLUTO
6 4:42:01 RACE LAND ABSOLUTO
7 4:43:30 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
8 SORRIBES BERNAT, MANOLO 4:44:01 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
9 MENDOZA GUIL, FRANCISCO 4:51:10 ALHAMA COYM ABSOLUTO
10 MARCO MACIAN, SALVI 4:52:25 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
11 REDONDO RUBERT, OSVALDO 4:52:31 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
12 SAEZ MARQUES, FRANCISCO 4:52:41 CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA GR 33 ABSOLUTO
13 TAILLEBRESSE, GUILLAUME 4:55:47 EVASION RUNNING TEAM ABSOLUTO
14 BATET VILAR, CESAR 4:57:53 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
15 LOPEZ MOLINA, ROBERTO 5:06:42 CLUB DEPORTIVO TRIVICI TEAM ABSOLUTO
16 DOMINGUEZ AZPELETA, NURIA 5:07:20 BUFF PRO TEAM ABSOLUTA
17 MOLINER HOYOS, IVAN 5:10:21 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
18 5:10:22 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
19 MARTINEZ CARLES, JUAN MANUEL 5:13:38 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
20 MORENO MILIAN, JOSE MIGUEL 5:14:37 C.D..E. OROPESA CORRE ABSOLUTO
21 LUQUE MARTI, MANUEL 5:18:12 C.A CALA MAIDO VETERANO
22 ORQUÍN BELLVER, ABELARDO 5:19:10 TRAIL SERRA VERNISSA DENTAL FAYOS ABSOLUTO
23 5:22:25 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
24 ALARIO PEIG, OLEGARIO 5:22:39 S.M. S.D. LA LLEBRE VETERANO
25 5:25:30 C.A. EDETA ABSOLUTO
26 SANCHIS GARCIA, FRANCISCO JOSE 5:25:55 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTO
27 REAL HERRAIZ, BEATRIZ 5:25:58 C.A.CUENCA-DOLOMIA RAIDLIGHT ABSOLUTA
28 SEGARRA DE BENITO, DAVID 5:28:11 MUR I CASTELL – TUGA VETERANO
29 5:30:19 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTA
30 LLORENS PERSONAT, VICTOR 5:32:45 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
31 PERIS RAMOS, CARLES 5:33:04 C.E.M. ALQUERIES RUNNING ABSOLUTO
32 RUIZ CASTELLÓ, JOAN 5:34:02 CLUB ESPORTIU OUTDOOR NATURA MONCAD ABSOLUTO
33 BELTRAN ROMERO, LLUIS 5:34:15 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
34 EDO HUGUET, JOSE VICENTE 5:36:18 CLUB D’ESPORTS DE MUNT. I ESC. TRAI ABSOLUTO
35 RIPOLLES BRU, RUBEN 5:37:03 MAS DELS FRARES ABSOLUTO
36 GONZALEZ MARTINEZ, ANGEL 5:37:34 MUR I CASTELL – TUGA VETERANO
37 5:37:34 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
38 CATALA UBEDA, EMILIO 5:39:10 TRAIL SERRA VERNISSA DENTAL FAYOS ABSOLUTO
39 AGUADO DORADO, CESAR 5:40:47 TIERRA TRAGAME ABSOLUTO
40 COLOM MASIP, DANIEL 5:41:07 ABSOLUTO
41 PRIETO GRACIA, ROBERTO 5:44:23 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
42 SOLSONA ALBALAT, HECTOR 5:44:43 ABSOLUTO
43 PINILLA BELLES, ENRIQUE 5:45:21 C.E.M. SALTARIBES ABSOLUTO
44 ZORRILLA VICO, JAVIER 5:47:04 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
45 BERNAT BLASCO, ISRAEL 5:48:54 IN BIKE ABSOLUTO
46 BORDAS GARCIA, RAUL 5:49:24 ABSOLUTO
47 5:50:02 S.M. CLUB ATLETISMO CARNICAS SERRAN ABSOLUTO
48 GONZÁLEZ GARCÍA, IVÁN 5:51:07 ABSOLUTO
49 GARCIA GARCIA, JUAN MANUEL 5:51:59 ABSOLUTO
50 MARTINEZ GREGORIO, MIGUEL ANGEL 5:55:12 CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA GR 33 ABSOLUTO
51 GARGALLO GUAL, LOREN 5:55:20 CLUB DE MUNTANYA VISTABELLA ABSOLUTO
52 VALLS FALOMIR, NATXO 5:56:40 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
53 ALOS RIBES, RICHARD 5:57:12 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
54 LOPEZ TORIBIO, JULIO 5:57:26 C.E.M. ALQUERIES RUNNING ABSOLUTO
55 PERIS SANAHUJA, CARLOS 5:57:50 C.M. AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUIL ABSOLUTO
56 GIL YOLDI, FRANCISCO 6:00:39 HIRUKI ABSOLUTO
57 SALES TRISOL, JOSE 6:01:24 ABSOLUTO
58 FRANCH PONS, JUDIT 6:03:07 COMPRESSPORT-INOV8 ABSOLUTA
59 6:04:10 CLUB TREPA CASTELLET ABSOLUTO
60 CORREDOR MOLINER, MIGUEL 6:04:11 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
61 CHABARRIA VALDEPERAS, CHABIER 6:06:30 ABSOLUTO
62 ROYO MARGARIT, ALBERT 6:07:11 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
63 TOMAS GIMENO, SERGI 6:08:00 RUNNING MORO ABSOLUTO
64 6:08:48 NONSTOP ABSOLUTO
65 GIRON GARCIA, ELADIO 6:09:06 CLUB D’ESPORTS DE MUNT. I ESC. TRAI VETERANO
66 JORGE RODRIGO, AITOR 6:12:40 DESFASE TRAIL TEAM ABSOLUTO
67 MESADO ORTIZ, EVA 6:14:05 ABSOLUTA
68 MACHORDOM AGUSTI, ANTONIO 6:14:14 CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA GR 33 ABSOLUTO
69 EGEA NICOLAU, JOSE LUIS 6:14:31 MIM ABSOLUTO
70 6:15:36 BETXI RUNNERS VETERANO
71 TORRES PALAU, MANUEL DAVID 6:16:38 C.E.M. ALQUERIES RUNNING ABSOLUTO
72 ALTAVA ORTIZ, VICENT 6:16:54 ABSOLUTO
73 MARTINEZ SANTAMARIA, IVAN 6:17:46 GRAO RUNNERS ABSOLUTO
74 ALTAVA MARQUEZ, JAVIER 6:18:19 YOSOYRUNNER.COM ABSOLUTO
75 DE PACO LOPEZ, FRANCIS 6:20:39 C.M. LA PEDRERA VETERANO
76 PARICIO COMINS, JORGE 6:20:48 C. A. LA PANDEROLA ABSOLUTO
77 FERRERES EDO, ALFONSO 6:22:17 ABSOLUTO
78 HIDALGO ROMERO, ANTONIO 6:23:22 AMICS DEL CLOT ABSOLUTO
79 6:23:33 C.M. DESERT AMUNT ABSOLUTO
80 MARCO PASTOR, XIMO 6:23:37 C.M. DESERT AMUNT ABSOLUTO
81 ZARAGOZA GARCIA, JOSE AMABLE 6:24:25 C.M. DESERT AMUNT ABSOLUTO
82 ORTEGA MORENO, SENDOA 6:26:22 MERIDIANO 0 ABSOLUTO
83 PASTOR CLIMENT, BRUNO 6:26:23 AULA DE NATURA VETERANO
84 FELIP BELENGUER, PEDRO 6:27:44 MIM VETERANO
85 6:27:52 ABSOLUTO
86 6:29:02 CLUB D’ESPORTS DE MUNT. I ESC. TRAI ABSOLUTO
87 ALBERT LOPEZ, GREGORIO 6:29:07 ABSOLUTO
88 ADRIAN CARO, XARI 6:29:20 LURBEL/GR33 ABSOLUTA
89 BENITEZ PARRA, HILARIO 6:29:34 ABSOLUTO
90 VALDIVIA GALLARDO, JOSE ANTONIO 6:29:39 ABSOLUTO
91 RAMBLA ALONSO, EVARISTO 6:30:27 MERIDIANO 0 ABSOLUTO
92 MARTINEZ NAVARRO, VICENTE JOSE 6:31:47 S.M. CLUB TRIATLO TRIVOLTORS ALCASS ABSOLUTO
QUERAL IBAñEZ, REMIGIO
IBáñEZ CASAñ, RAúL
JIMéNEZ NEBOT, CARLOS DAVID
FERRER EDO, RAúL
GARCíA ROMERO, JORGE
GARCíA BARDOLL, SOFIA
ARTERO LóPEZ, MARCOS
MUñOZ HINOJO, JAVIER
ROVIRA BODí, DIEGO
MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDà
RUIZ OLLER, LLUíS
TORRES IBAñEZ , EMILIO
PITARCH ARAGóN, JORGE
RODENAS CAñADA, RAFA
PAñEGO LOZANO, VICENTE 93 LLUECA ALMELA, DAVID 6:35:09 C. A. LA PANDEROLA ABSOLUTO
94 PALOMO BOSQUE, JOAQUÍN 6:35:26 ABSOLUTO
95 MOLINER GARCIA, PACO 6:35:34 EI A CORRER VETERANO
96 GODINO MOLINA, DAVID 6:35:40 ABSOLUTO
97 FORTUNY MOLINA, JOSE MANUEL 6:37:38 S.M. CLUB TRIATLO TRIVOLTORS ALCASS ABSOLUTO
98 GARGALLO GUAL, ELADIO 6:38:21 CLUB DE MUNTANYA VISTABELLA ABSOLUTO
99 RIPOLL MARTÍNEZ, DOMINGO 6:38:39 ABSOLUTO
100 PLIEGO GARCIA, JAVIER 6:41:15 EI A CORRER ABSOLUTO
101 MORET FORT, MARIO 6:42:09 S.M. CLUB TRIATLO TRIVOLTORS ALCASS ABSOLUTO
102 DE FEZ SILLA, VICENTE 6:42:09 ABSOLUTO
103 6:42:20 C.M. DESERT AMUNT ABSOLUTO
104 PEREZ OBRERO, DAVID 6:46:37 ABSOLUTO
105 SIURANA GAUCHIA, FERNANDO ESTEBAN 6:47:23 ABSOLUTO
106 GARCIA GIMENEZ, SERGIO VICENTE 6:48:25 ABSOLUTO
107 EDO GALLEGO, HUGO 6:48:44 ABSOLUTO
108 TRAVER CAPDEVILA, AUGUSTO 6:48:45 ABSOLUTO
109 MORA GARCIA, DAVID 6:49:41 ABSOLUTO
110 HUILLERY, JEAN NOEL 6:52:30 MIM VETERANO
111 6:54:41 CARAJILLOS RUNNING ABSOLUTO
112 BERNAT SERVENT, JAUMET 6:56:08 CLUB MUNTANYA AT-ZENET VETERANO
113 GAMONAL RODRIGUEZ, VIDAL 6:56:19 C.A.CUENCA-DOLOMIA RAIDLIGHT ABSOLUTO
114 MARTINEZ GIMENEZ, DAVID 6:56:22 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
115 MESTRE MESEGUER, ANTONIO 6:57:00 TRAIL SER LA SENIA VETERANO
116 AUÑÓN VALERO, RAMÓN 6:57:43 PIES TAJAOS ABSOLUTO
117 MARTINEZ NAVARRO, ANGEL 6:58:50 C.M. DESERT AMUNT ABSOLUTO
118 IGLESIAS NEBOT, JUAN JOSE 6:59:00 C.A. 42 Y PICO VETERANO
119 7:00:12 ABSOLUTO
120 APARICIO VAYO, MARTIN 7:00:12 ABSOLUTO
121 RAMOS ALFONSO, JAVI 7:00:23 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
122 VICENT BOIX, FERNANDO 7:00:52 RUNING CASI 40 VILAFAMES ABSOLUTO
123 BOLINDER, KENNET 7:01:05 ABSOLUTO
124 ORDOÑEZ BELLOC, LUIS MIGUEL 7:03:34 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTO
125 7:05:00 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
126 7:05:09 ABSOLUTO
127 VALIENTE PORTA, CRISTINA 7:06:22 S.M. S.D. LA LLEBRE VETERANA
128 7:08:27 DEPITECAN RUNNING TEAM ABSOLUTO
129 GARCIA DELGADO, ISRAEL 7:09:19 MIM ABSOLUTO
130 SVEDBERG, PETER 7:09:28 ABSOLUTO
131 BALLESTER SORLI, ADRIAN 7:09:33 ABSOLUTO
132 CARRERA FAJA, LAURA 7:10:10 NONSTOP ABSOLUTA
133 VICENTE SAURA, ESMERALDA 7:12:25 C. A. RUNNING CASTELLON VETERANA
134 HERVAS PRIMO, JAUME 7:14:04 C.A. ELS COIXOS DE CARLET ABSOLUTO
135 PUCHOL SERRANO, VICENTE 7:14:04 C.A. ELS COIXOS DE CARLET ABSOLUTO
136 TENA PORTOLES, JAVI 7:14:58 C.M. LA PEDRERA ABSOLUTO
137 MARTINEZ, JORDI LLUIS 7:15:21 U.M.E ABSOLUTO
138 FABREGAT LLOPIS, VICENTE 7:15:27 MIM VETERANO
139 MATEU CHALER, GUILLERMO 7:16:00 GRAO RUNNERS ABSOLUTO
140 JONSSON, TOMMIE 7:16:02 ABSOLUTO
141 IBAÑEZ MALLASEN, CRISTIAN 7:16:40 RUNING CASI 40 VILAFAMES ABSOLUTO
142 GARCIA RUBIO, JUAN MIGUEL 7:18:04 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
143 MONTON ISERTE, MARIAM 7:18:05 MIM ABSOLUTA
144 PEREZ BLANCO, MIGUEL ANGEL 7:19:02 ABSOLUTO
145 MARTÍNEZ SÁNCHEZ, VICENTE JOSE 7:19:10 S.M. CLUB TRIATLO TRIVOLTORS ALCASS ABSOLUTO
146 SALES GARBI, OSCAR 7:19:16 MIM ABSOLUTO
147 VILLAGRASA PIQUER, TEO 7:19:25 C.M. AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUIL ABSOLUTO
148 PASCUAL BENITO, PEDRO 7:20:09 CAFÉ ANGEL ABSOLUTO
149 MONFORT MOLINER, CARLOS 7:20:11 CAFÉ ANGEL ABSOLUTO
150 GARCIA GARCIA, RUBEN 7:20:42 C.E.M. ALQUERIES RUNNING ABSOLUTO
151 LINARES POZO, JORDI 7:20:54 ABSOLUTO
152 PACHECO OSTOS, JAVIER 7:21:17 C.D. ES POSIBLE ABSOLUTO
153 PARRA VEINAT, KIKE 7:22:51 S.M. S.D. LA LLEBRE ABSOLUTO
154 BLAY MORETO, CRISTINA 7:22:52 S.M. S.D. LA LLEBRE VETERANA
155 7:23:19 C. A. RUNNING CASTELLON VETERANO
156 ARTERO CARBO, HECTOR 7:24:26 MERIDIANO 0 ABSOLUTO
157 RUEDA NOCETE, ELENA 7:25:26 CELLER COLLBAIX-DIEDRE VETERANA
158 BAUTISTA TUIXANS, FERNANDO 7:25:31 CLUB TRIATLO VILA-REAL ABSOLUTO
159 BOSCH APARICI, EDUARDO 7:25:37 SABADO SABADETE ABSOLUTO
160 COMOS MARTINEZ, ANDREU 7:25:38 A.M. EL TURMELL – XERT ABSOLUTO
161 MIRALLES GASCH, JORGE 7:25:39 SABADO SABADETE ABSOLUTO
162 TORRENT TORAN, JOSE ARTURO 7:26:47 C.A SENSE LIMITS VETERANO
163 VIVAS MARTINEZ, CARLOS 7:28:00 ABSOLUTO
164 POBO GODES, RAFA 7:29:11 MIM VETERANO
165 PORTALÉS ESCRIG, VICENTE 7:29:22 C. A. LA PANDEROLA ABSOLUTO
166 CAMPOS CABAÑAS, RAFAEL 7:30:56 VETERANO
167 SEGARRA CASTELLET, FRAN 7:31:11 ABSOLUTO
168 7:31:18 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
169 VINUESA LLORACH, VICENT 7:31:52 ABSOLUTO
170 7:31:52 ABSOLUTO
171 PITARCH NEBOT, JOSE 7:33:17 ABSOLUTO
172 RUIZ RODRIGUEZ, JUAN CARLOS 7:35:33 ABSOLUTO
173 FERNANDEZ VEGA, RAMIRO JOSE 7:35:53 C.A. 42 Y PICO ABSOLUTO
174 FIGUEIRA GARCIA, PABLO 7:35:53 C.A. 42 Y PICO ABSOLUTO
175 ANTONI RODRIGUEZ, MANOLO 7:35:54 CARAJILLOS RUNNING ABSOLUTO
176 GALÍ TUR, HILARIO 7:36:06 C.A. CALAMARDO ABSOLUTO
177 CATALA FONS, FRANCIS 7:36:30 C.A. EL CASTELLET ABSOLUTO
178 SALA COMPANY, VICENT 7:36:33 C.A. EL CASTELLET VETERANO
179 POVEDA BARREDA, PABLO 7:36:37 MIM ABSOLUTO
180 CABALLER CERVERA, OSCAR 7:37:00 A.M. EL TURMELL – XERT ABSOLUTO
181 7:39:15 C.D.E. RUNNERS DE BARRIO VETERANO
182 SOTO FORTUÑO, ESTEBAN 7:39:28 IN BIKE ABSOLUTO
183 DOMINGO-ARNAU DE CASTRO, JORGE 7:40:40 TRIATLON EVASION ABSOLUTO
184 7:41:45 CARAJILLOS RUNNING VETERANO
185 TENA SALVADOR, MIGUEL 7:44:09 CLUB DE MUNTANYA VISTABELLA ABSOLUTO
GARCíA SáNCHEZ, JUAN FRANCISCO
GARGALLO GARCíA, CLISERIO
FORTUñO CERVERA, CRISTIAN
HäLSINGLAND MULTISPORT
ESPíN RAMOS, ALEXIS
RöNSTRöM, DANIEL HäLSINGLAND MULTISPORT
RODRíGUEZ GONZáLEZ, CARLOS ALBERTO
HäLSINGLAND MULTISPORT
HäLSINGLAND MULTISPORT
MARí AGUT, PERE
RODRíGUEZ OCAñA , CRISTIAN
LORES PEñA, CARLOS
HERNáNDEZ GóMEZ, JUAN MANUEL
LLEó USó, JOSMAN186 GARCIA MOLINA, DAVID 7:44:16 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTO
187 PIERA MARTINEZ, SILVIA 7:44:16 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTA
188 RIPOLLES ROCA, JOSE MARIA 7:44:29 MIM ABSOLUTO
189 GARCIA GRAU, ROBERTO 7:44:32 ULTRARUNNERS CASTELLON ABSOLUTO
190 REGUERA PERELLO, ALEX 7:45:40 AMICS DEL CLOT ABSOLUTO
191 ARAYA ALPITZAR, OLIVIETT 7:45:58 S.M. CLUB DE ATLETISMO CAFETERIAS VETERANO
192 MOMPO FORTUNYO, JOSE PASCUAL 7:46:03 ABSOLUTO
193 GARBI ESTEBAN, SERGIO 7:47:00 ABSOLUTO
194 POZO TORRECILLA, CARLOS 7:47:11 ABSOLUTO
195 MIRO CERVERA, JORGE 7:47:56 ABSOLUTO
196 PERAIRE ESCRIG, EMILIO 7:50:24 CLUB DE MUNTANYA DESNIVELL VETERANO
197 IGLESIAS NEBOT, ALBERTO 7:51:09 C.A. 42 Y PICO ABSOLUTO
198 ANDREU PORCAR, VÍCTOR 7:51:42 ABSOLUTO
199 MATEU PRATS, ISRAEL 7:52:09 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
200 MARIN JULIAN, SILVERIO 7:54:49 MIM VETERANO
201 SVENSSON, JONAS 7:55:24 ABSOLUTO
202 OLUCHA ESCRIG, IVAN 7:56:16 ABSOLUTO
203 ADSUARA SANAHUJA, JAVI 7:58:26 C. A. RUNNING CASTELLON ABSOLUTO
204 BEYER, STEFAN 7:58:35 RAIDLIGHT TEAM ABSOLUTO
205 MORENO TUDELA, JAVIER 7:59:55 ABSOLUTO
206 DOMINGO LLOPIS, JAVIER 7:59:56 ABSOLUTO
207 DOMENECH CAPDEVILA, ESTEBANE 8:00:12 C.E.M. SALTARIBES ABSOLUTO
208 CARDONA POZUELO, IVAN 8:04:00 C.A. ONDA ABSOLUTO
209 FABREGAT MANUEL, JUAN 8:04:01 ABSOLUTO
210 BALAGUER CHULVI, SALVADOR 8:06:28 COCA FULLA ABSOLUTO
211 ALBERT MARTINEZ, VICTOR 8:06:42 TRAIL SERRA VERNISSA DENTAL FAYOS ABSOLUTO
212 CEPEDA CEPEDA, JESUS 8:06:46 C.A.CUENCA-DOLOMIA RAIDLIGHT ABSOLUTO
213 8:09:20 C.A CALA MAIDO ABSOLUTO
214 HERNANDEZ ESTEBAN, MARCO A. 8:20:40 ECORUNNING CASTELLÓN ABSOLUTO
215 MARTINEZ MARTINEZ, JUAN MANUEL 8:21:36 A A LLOSA DE RANES ABSOLUTO
216 BEKKOS, JAN 8:23:45 ABSOLUTO
217 GARCIA REJANO, ANTONIO JOSÉ 8:27:02 ABSOLUTO
218 CAVA MAURICIO, JESUS 8:27:16 S.M. CLUB TRIATLO TRIVOLTORS ALCASS ABSOLUTO
219 AGUSTIN VALLES, JOSE JAIME 8:27:56 S.M. CLUB DE ATLETISMO CAFETERIAS VETERANO
220 FUENTES BENITEZ, MIGUEL 8:27:56 S.M. CLUB DE ATLETISMO CAFETERIAS VETERANO
221 PEREZ CLAUSELL, SOCRATES 8:28:11 DEPITECAN RUNNING TEAM ABSOLUTO
222 8:28:29 VETERANO
223 LOPEZ SANFELIX, EULOGIO 8:29:17 TRAIL SERRA VERNISSA DENTAL FAYOS ABSOLUTO
224 8:37:34 ABSOLUTO
225 DOLS SEGURA, VICENTE 8:37:35 ZIPI@ZAPE TEAM ABSOLUTO
226 GARCIA CORCOLES, JUANJO 8:37:55 C.M. AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUIL ABSOLUTO
227 RAMOS FABREGAT, PABLO 8:38:20 NEWRUNNERS-GILFA ABSOLUTO
228 GIL SANCHEZ, MANUEL 8:38:20 NEWRUNNERS-GILFA ABSOLUTO
229 SEGURA ESCUDERO, DAVID 8:38:21 TRAILER’S DE MUNTANYA ABSOLUTO
230 SANCHEZ FERNANDEZ, JUAN 8:39:52 C.M. LA PEDRERA VETERANO
231 RUIZ SANCHEZ, JESUS 8:39:52 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
232 BEA VERDU, HECTOR 8:40:09 ABSOLUTO
233 SAHUQUILLO GARCIA, GONZALO 8:43:25 EVASION RUNNING TEAM VETERANO
234 GALLEGO SANCHIS, ANGEL 8:43:26 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTO
235 BLANCO SEPULVEDA, MANUEL ANGEL 8:43:28 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL VETERANO
236 SANCHEZ UNION, ANTONIO 8:43:29 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTO
237 VALLS UCHER, EMILIO 8:48:43 ABSOLUTO
238 MALDONADO GIMENEZ, PAU 8:50:27 RODENO TB ABSOLUTO
239 8:50:29 RODENO TB ABSOLUTO
240 8:52:05 ABSOLUTO
241 ZARAGOZA FLOS, CARLOS 8:52:06 ABSOLUTO
242 MINGOL PACHES, SUSANA 8:53:30 MIM VETERANA
243 GUILLEN ANSUATEGUI, EUGENIO 8:54:26 ATMOSFERA SPORT RUNNING VETERANO
244 BLOOM, ROBERT 8:54:53 VETERANO
245 SULLER RIBES, ESTEFANIA 8:56:35 A.M. EL TURMELL – XERT VETERANA
246 TRAVER MOLINOS, VICENTE JAVIER 8:56:54 MUR I CASTELL – TUGA ABSOLUTO
247 DAHLBERG, MARKUS 9:05:10 ABSOLUTO
248 SALES PUIG, JUAN CARLOS 9:06:21 MIM ABSOLUTO
249 HERRERA VALLADOLID, JAVIER 9:10:14 CXM VALENCIA ABSOLUTO
250 FUERTES FOLCH, CARLOS 9:10:15 ATMOSFERA SPORT RUNNING ABSOLUTO
251 CAYUELA CARMONA, MAGDALENA 9:10:34 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL ABSOLUTA
252 CASTILLO BALLESTER, AMPARO 9:10:34 S.M. CLUB D’ATLETISME PUÇOL VETERANA
253 PONS PONS, MARITA 9:10:44 VETERANA
254 TENA VILARROYA, JORDI 9:14:01 A.M. EL TURMELL – XERT ABSOLUTO
255 IGLESIAS NEBOT, ALEJANDRO 9:18:08 C.A. 42 Y PICO ABSOLUTO
256 9:19:50 ABSOLUTO
257 9:19:57 ABSOLUTO
258 ADELL ALBALAT, AMPARO 9:21:11 CLUB DE MUNTANYA DESNIVELL ABSOLUTA
259 SAFONT HERRERA, FRANCIS 9:25:05 ABSOLUTO
260 MONZONIS RALLO, MANOLO 9:28:19 TRIATLON EVASION ABSOLUTO
261 9:28:40 MIM VETERANA
262 HERNANDEZ DORREGO, YVETTE 9:28:40 MIM VETERANA
263 GUINEA PLANELLES, ALBERTO 9:28:40 MIM ABSOLUTO
264 PORCAR MONFORTE, MIGUEL ANGEL 9:33:29 C.A. ONDA ABSOLUTO
265 PEREZ MANRIQUE, LORENA 9:36:13 C. A. RUNNING CASTELLON ABSOLUTA
266 RIBES PALLARES, ANA 9:39:46 TRIATLON EVASION ABSOLUTA
267 PEREA CHIPIRRAZ, IVAN 9:42:40 ABSOLUTO
268 FORES ZARAGOZA, CARLOS 9:44:25 VETERANO
269 9:47:10 FEDC ABSOLUTO
270 BAJO LEA, MARCOS 9:47:10 FEDC ABSOLUTO
271 CEPERO GUTIERREZ, MANUEL 9:47:11 FEDC ABSOLUTO
272 PICAZO IZQUIERDO, FERNANDO 9:47:11 FEDC VETERANO
273 9:47:13 FEDC ABSOLUTO
274 JARQUE BUENO, CARLOS 9:51:54 ABSOLUTO
275 ROSELLO PITARCH, MIQUEL 9:52:33 VETERANO
276 10:02:25 ABSOLUTO